Znamení zvěrokruhu Střelec Štír Váhy Panna Lev Kozoroh Vodnář Ryby Beran Býk Blíženci Rak POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY VSTUPENKY TÝDEN ZÍTRA DNES KALENDÁŘ PRODEJNY NÁPOVĚDA REKLAMA ZPRÁVY ENCYKLOPEDIE
Návrat na hlavní stranu
Sobota 23. listopad 2019 (01:27 hodin)

Dnešní znamení zvěrokruhu: Střelec
Klement - blahopřejeme !
Z kalendáře zvířat: Saša

Fulltext
NÁŠ TIP: Nastavte si Kalendář jako výchozí domovskou stránku.

 

Muzika Bojkovjan

Cimbálová muzika Bojkovjan
Cimbálová muzika Bojkovjan
Cimbálová muzika, která doprovází folklórní soubor Světlovánek.

Současnost
Muzika Bojkovjan existuje od 1. 6. 2001, kdy poprvé vystoupil pod svým prvním názvem Cimbálová muzika Základní umělecké školy Bojkovice. Soubor písní a tanců Světlovan a jeho junior Světlovánek si našich dispozic všimli už v druhé polovině devadesátých let, kdy jsme někteří doprovázeli malé tanečníky souboru Světlovánek spolu se staršími spolužáky ze ZUŠ. Na počátku tohoto tisíciletí - na Vánoce roku 2000 jsme začali hrát jako nové těleso ZUŠ a také pod touto záštitou a oporou hrajem dodnes. Za ta léta jsme se zůčastnili pravidelně soutěží cimbálových muzik, přehlídek folklórních souborů, jízd králů, doprovázeli sebe i jiné, zejména Světlovánek a především budovali pověst místního folklóru v podání mladých muzikantů na většině příslušných představeních. Zahraniční festivaly už táké začneme počítat oběma rukama stejně jako zájezdy do turisty obdivané Prahy. Hrajeme rádi především melodie z Kopanic s vlivem Uherskobrodska a Zálesí s důrazem na poetické rysy této hornaté krajiny.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Muzika Bojkovjan
Ladislav Šmigura
Bezručova čtvrť 818
687 71 Bojkovice
Česko (CZ)
tel: (+420) 724 072 746
Cimbálová muzika Bojkovjan
Cimbálová muzika Bojkovjan

LOKALIZACE

DALŠÍ INFORMACE: http://www.bojkovjan.wz.cz

AKTUALIZACE: Pavel Kuča org. 56, 10.01.2006 v 10:34 hodin
Copyright 1998-2019 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule

Svatý Kliment víc než kdo jiný si zimu oblíbí.
 
23.11.2001: Ministr vnitra Stanislav Gross podepsal s představiteli České zbrojovky smlouvu na dodání 46 tisíc pistolí CZ 75D Compact pro českou policii.
23.11.2001: Dozorčí rada Volkswagenu rozhodla o struktuální přestavbě platné od ledna 2002. Koncern bude rozdělen na skupinu "klasických" značek (VW, Škoda, Bentley, Bugatti) a skupinu značek "sportovních" (Audi, Seat, Lamborghini).

Zítra Pozítří
Zdroj: www.meteopress.cz